• Švédsko – Vasaloppet 2015

HANÁ Orienteering

Novinky

Vasaloppet 2016 vyprodán za 83 vteřin

Rekordních 83 vteřin stačilo k vyprodání všech čísel pro nastávající ročník Vasova běhu. Přihláškový systém byl otevřen pouhých 14 dní po ukončení letošního ročníku a za necelou minutu a půl byl zaregistrováno všech 15.800 míst. Závody štafet StafettVasan byly vyprodány za 2 minuty a 24 vteřin a po hodině a půl bylo prodáno 32,400 čísel na Vasaloppet´s winter week 2016.

Dobrá zpráva je, že i letos Haná Orienteering získala 90 čísel, a tak máte pořád šanci zazávodit si na legendárním Vasaloppetu, i když jste si v neděli 22. března pospali.

Originální zpráva o vyprodání Vasaloppetu 2016 ZDE

obrázek k novinkam

 

Ohlédnutí za Vasaloppetem

Pro všechny, kteří si chtějí připomenout zážitky z letošního Vasáku, či pro ty, kteří se chtějí inspirovat pro příští rok, natočil Ondra Švirák několik zajímavých videí přímo z tratě:

Video příprava před závodem

Video Start

Video Občerstvovačka

Video Cíl

K videům se váže i Ondrův článek na stránkách www.svirda.cz

Vassalopet 2015 je za námi!

Ahoj všichni,

vzhledem k tomu, že jsem se s Vámi některými nestačil rozloučit, udělám to nyní. Především bych chtěl zdůraznit, že před Vámi všemi hluboce smekám (ten krásný darovaný valašský klobouk J ), protože zvládnout letošní ročník bylo vzhledem k daným podmínkám opravdu extrémně těžké !!Také bych Vám chtěl poděkovat za účast a za spolupráci jak při přípravě akce, tak i v jejím průběhu. Několika drobným chybám  jsem se sice nevyhnul (předčasný odjezd z Mory v den závodu, zmatky při nástupu na loď), ale slibuju, že příště bude vše lepší J. Tím nemyslím, že byste jeli všichni se mnou znovu, chápu, že Vasák je pro mnohé z Vás výzva, kterou stačí překonat jednou v životě. Přesto Vám někdy v průběhu jara pošlu pozvánku na další ročník a budu rád, když ji alespoň přetlumočíte svým kamarádům a známým.

vasa grupa 1

VÍCE »»

Vasaloppet 2015 – Poslední informace

Připomenutí nejdůležitějších informací před odjezdem:  odjíždí se prakticky už ZÍTRA , tedy v noci ze středy na čtvrtek !!!!

Seznam cestujících a  seznam nástupních míst včetně plánků (které se rozbalí po kliknutí na červený nápis) najdete zde

Dále připomínám zdánlivě banální věc – nezapomeňte si vzít s sebou nějaký doklad totožnosti (pas, řidičský nebo občanský průkaz) , může se stát, že nás po cestě  zastaví policie, případně může proběhnout namátková kontrola při nástupu nebo výstupu z trajektu.

Buďte včas ve svých nástupních místech, jedině tak můžeme dodržet harmonogram jízdy a být včas na trajektu !!!!

Důležitá telefonní čísla :

Tomas (Tomáš Zdráhal ) – vedoucí autobusu č.1 (Olomouc, Prostějov, Brno, Jihlava, Drážďany) – 724 089 014

Brko (Robert Zdráhal) – vedoucí autobusu č.2 (Valašské Meziříčí , Praha, Ústí nad Labem,  Drážďany) – 602 805 696

Na aktuální podmínky z Mory, i průběh Vasaloppet winter week  2015 se pak můžete podívat na Vasaloppet TV.

Vasaloppet 2015 – dvě volná místa!!

Vasaloppet se blíží, tréninkové dávky se zvyšují, zranění se bohužel nevyhnulo ani našemu týmu….a tím pádem máme k dispozici dvě místa pro náhradníky .Pokud víte o někom z okruhu Vašich známých, dejte mi vědět co nejdříve – buď e-mailem , nebo telefonicky.  Byla by opravdu škoda, kdyby propadlo startovní číslo , stejně jako všechny další služby, které už máme nejen objednané, ale i zaplacené (doprava, ubytování, snídaně, bunda…).Určitě se domluvíme i na případné  slevě, která uspokojí obě strany.

Vasaloppet – Aktualizace starovních čísel

Na základě naší žádosti byla aktualizována startovní čísla a tudíž i pořadí na startu. Jednáme ještě o několika posledních jedincích, nicméně se zdá, že v poslední vlně nebude startovat ani jeden z účastníků Haná orienteering. Startovní čísla i startovní vlny najdete v rubrice seznam. Pokud máte výhrady k aktuálnímu zařazenídejte vědět obratem , do 12. února je možnost provádět změny . Další eventuální požadavky budeme vyřizovat až na prezentaci.

Vasaloppet – zasedací pořádek

Sekce DOPRAVA byla doplněna o zasedací pořádek obou autobusů mířících na Vasův běh.

Vasaloppet – nové nástupní místo

Na základě požadavků jsme přidali nové nástupní místo a to Ústí nad Labem. Máte zájem nastoupit v Ústí, pište na brko@hanaorienteering.cz

Vasaloppet – ubytování

Byl zveřejněn SEZNAM UBYTOVÁNÍ – snažili jsme se vyhovět všem zájmovým skupinám i požadavkům jednotlivců. Pokud máte jiné přání, napište nám !!!

Vasaloppet – seznam nástupních míst

Seznam nástupních míst – doprava na Vasaloppet dostává konkrétní obrysy. Na základě Vašich požadavků byl sestaven seznam účastníků podle nástupních míst. Těm z Vás, kteří nesdělili , kde chtějí nastupovat (v seznamu červeně označení)  jsme přidělili  nástupní místo nejbližší k místu bydliště. Pokud Vám to z nějakého důvodu nevyhovuje, dejte vědět – nejpozději však do 5.2.2015 !! Je to absolutně nezbytné pro další kroky (rozdělení účastníků do autobusů).