• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

Stojany

Haná orienteering, s.r.o nabízí všem zájemcům nové typy stojanů na kontroly.

Od výroby prvních prototypů se jedná již o třetí, zdokonalenou verzi. Od předchozích se liší především lepším zpracováním úchytu na plastový držák a také povrchovou úpravou. S tímto typem odpadá nepříjemné zachytávání povrchových třísek z laminátu neboť stojan je obalen smrštitelnou fólií. Ta může být dodávána v několika barevných odstínech a tímto způsobem lze tak snadno odlišit  jednotlivé výrobní série stojanů. To je výhoda zejména tam, kde dochází k půjčování stojanů mezi oddíly či oblastmi  a kde při vracení mohou nastávat problémy se zaměňováním. Stojany děláme primárně na typ SI krabiček BSF-8, po domluvě lze stojan upravit na typ starších krabiček (BSF-7).

Dostupné barvy stojanů:

Černá

Bílá

Modrá

Červená

Oranžová

Žlutá 

Zelená

 

Stojany jsou snadno oddělitelné od plastových držáků, což velmi usnadňuje manipulaci při přepravě. Stojany vyrábíme na přání zákazníka nejen v odlišných barvách, ale i délkách.  Kromě „klasické“ délky vhodné na pořádání všech typů závodů, je možné vyrobit i stojany zkrácené, které jsou vhodné především na trénink. Pro zkrácené stojany, které jsou ideální na přepravu vyrábíme i variantu s odnímatelným nášlapem, takové stojany pak zabírají opravdu minimum místa!!!

Další novinkou je městská“ varianta upevnění krabiček SI . Používá se v místech, kde není možné upevnit kontrolu standardním způsobem , tedy především v městských zástavbách. Pomocí stahovatelného a uzamykatelného systému lze jednotku SI upevnit na libovolný, vhodný předmět (dopravní značka, hromosvod, rýna, odpadkový koš, reklamní tabuli  atd.) Zkušenosti z praxe nám jednoznačně potvrdily, že takto uchycená SI jednotka se nestává terčem  zlodějů, vandalů  či náhodných chodců.

 

V případě zájmu o výše uvedené produkty nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: brko@hanaorienteering.cz, případně telefonicky: 581 111 527, mobil 602 805 696.