• WMOC 2023 Košice

HANÁ Orienteering

WMOC 2023 Košice

Datum :
11.08. – 18.08. 2023
Cena :
10.990 Kč (předběžná)
Doprava :
vlak, bus
Ubytování :
VŠ koleje, hotelový typ (dvoulůžkové pokoje)
Stravování :
snídaně
Termín přihlášek :
do 31.12. 2022 na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků :
50
 

Z důvodů Covidu odložené Mistrovství světa veteránů se uskuteční v příštím roce ve východoslovenské metropoli Košicích. V termínu od 11. do 18. srpna 2023 se utkají veteráni z celého světa na již tradičních tratích, tedy sprintu (centrum Košic), krátké trati (Slánské vrchy) a klasické trati (Silická planina). To vše jsou sice místa, kde mnozí čeští, „ostřílení“ veteráni již v minulosti závodili, nicméně to neubírá nic na atraktivnosti těchto terénů. A navíc bychom chtěli pojmout tento náš zájezd jako nostalgickou vzpomínku na časy dávné, na časy, kdy bylo běžné jezdit na Slovensko na „poutáky“, nebo „federály“.

Jako nejpraktičtější řešení dopravy jsme zvolili individuální dopravu do Košic. Jde především o to, že pro většinu z Vás bude pohodlnější i lacinější dopravit se do Košic vlakem, neboť toto dopravní spojení na východ Slovenska je nejen poměrně komfortní, ale pro většinu důchodců i nejlevnější varianta. V Košicích bude sraz v místě ubytování během celého prvního dne, tedy čtvrtka 10.8.2023. Od příjezdu na místo srazu se o Vás postaráme tak, jak jste zvyklí – zařídíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích na VŠ kolejích se snídaní, na místa závodů a tréninků (s výjimkou sprintu, který bude dosažitelný pěšky, nebo MHD) Vás dopravíme objednaným autobusem, zajistíme přihlášení na závody, program pro chvíle volna, vybavíme Vás potřebným oblečením na závody, zajistíme pitný režim v oblíbené formě čepovaného českého piva…zkrátka vše, jak jsme byli zvyklí z minulých veteránských akcí.

Věříme, že zájem o tuto akci bude velký, vycházíme mimo jiné i z předběžných přihlášek na původní termín této akce.

Proto neváhejte, a zašlete nám předběžnou (nezávaznou) přihlášku e-mailem co nejdříve. V současné době máme objednané ubytování zatím pro 50 osob (na letošním WMOC v Itálii startovalo pod hlavičkou Haná orienteering téměř 90 účastníků…).