• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

Vassalopet 2015 je za námi!

Ahoj všichni,

vzhledem k tomu, že jsem se s Vámi některými nestačil rozloučit, udělám to nyní. Především bych chtěl zdůraznit, že před Vámi všemi hluboce smekám (ten krásný darovaný valašský klobouk J ), protože zvládnout letošní ročník bylo vzhledem k daným podmínkám opravdu extrémně těžké !!Také bych Vám chtěl poděkovat za účast a za spolupráci jak při přípravě akce, tak i v jejím průběhu. Několika drobným chybám  jsem se sice nevyhnul (předčasný odjezd z Mory v den závodu, zmatky při nástupu na loď), ale slibuju, že příště bude vše lepší J. Tím nemyslím, že byste jeli všichni se mnou znovu, chápu, že Vasák je pro mnohé z Vás výzva, kterou stačí překonat jednou v životě. Přesto Vám někdy v průběhu jara pošlu pozvánku na další ročník a budu rád, když ji alespoň přetlumočíte svým kamarádům a známým.

vasa grupa 1

Pokud budete mít zájem o některou z jiných akcí Haná orienteering (včetně Vasaloppet China 2016) – stačí zavolat nebo napsat.

Další fotky z akce můžete najít ZDE a ZDE ( pokud máte zájem o kteroukoliv fotku v plném rozlišení, či máte sami hezkou fotku, o kterou jste ochotni se podělit pište na zdrahalt@gmail.com

Pokud máte zájem o Profi fotografie z cíle Vasova běhu, můžete se podívat na službu photomic, která Vám po zádání startovního čísla ukáže Vaši fotografii (kterou je pak možno zakoupit, nebo z ní vytvořit památeční hrníček, diář atd.)

Samotný závod si pak můžete prohlédnout ze záznamu na stránkách České televize.

DĚKUJU tedy všem za perfektní atmosféru  a těším se na shledanou !!!

Brko