• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

O nás

HANÁ Orienteering, s.r.o. zahájila svoji činnost 1. ledna 2004. Zařadila se tak po bok několika málo firem působících profesionálním způsobem ve sféře orientačního běhu, přičemž v České republice působíme v této oblasti jako jediní.

Základním posláním společnosti je pořádání závodů v orientačním běhu. V této oblasti máme bohaté zkušenosti. V minulosti jsme se podíleli na pořádání mnoha vrcholových závodů jak v České republice (čerstvým příkladem je například spolupořádání Mistrovství světa 2008 a pořádání Mistrovství světa v Trail orientačním závodě), tak i v zahraničí (závody PWT v Číně, Thajsku, Koreji, Itálii atd.) Kromě velkých akcí pořádáme i náborové závody pro školy, firmy nebo například Armádu ČR.

Další oblastí, na kterou se specializujeme, je pořádání soustředění a tréninkových campů. Za uplynulých 5 let jsme uspořádali na 40 velkých soustředění na území ČR s mezinárodní účastí a 5 letních mezinárodních tréninkových campů pro mládež. Našimi hosty jsou orientační běžci z celého světa – od čínských juniorů, přes reprezentační družstva skandinávských zemí až po nadějné dorostence Izraele či Turecka.

Takto získané kontakty využíváme i při organizaci zájezdů se zaměřením na orientační běh. Nejedná se o zájezdy v klasickém smyslu slova, nechceme a ani nemůžeme konkurovat zavedeným cestovním kancelářím. Každý výlet do zahraničí je spojen s účastí na mezinárodních závodech různého druhu a významnosti. Ať už se jedná o zájezd na Mistrovství světa veteránů někde v Kanadě, vícedenní mezinárodní závody v Istanbulu nebo obyčejný „oblasťák“ v izraelské poušti, vždy mají účastníci možnost kromě netradičního poznání cizí země vyzkoušet také úroveň orientačního běhu v té, či oné lokalitě.

Poslední aktivitou je zprostředkování nájmu velkých párty stanů a dalších zařízení, nutných při stavbě velkých cílových arén pro závody outdoorového charakteru. S firmou Extrem sport, která tato zařízení vlastní spolupracujeme i při výrobě stojanů pro orientační běh. Tyto speciální lehké, laminátové stojany dodáváme jak do ČR, tak do mnoha zemí Evropy – naši největší odběratelé jsou ze Španělska, Švédska a Itálie.

Naší hlavní snahou je uspokojování potřeb zákazníků, nakolik se nám to daří, víte nejlépe vy. Pokud ne, tak se ptejte všech, kteří s námi už nějakou zkušenost mají.