• Jižní Čína

HANÁ Orienteering

Závody

Čína

Co se závodu týče, tak Guangzhou na nás čeká zlatý hřeb naší akce. Finále světového poháru v OB. Zážitek to bude určitě i pro neorienťáky, protože pevně věřím, že závody pořadatelé pojmou velkolepě! Nás pak čeká doprovodný závod, který je pořád tak trochu neznámá 🙂 ale zážitek do bude věřím hluboký! Pro drtivou část místních fanoušků totiž  budete stejná hvězda jako Daniel Hubman, a tak se netvařte moc udiveně, když se s vámi budou chtít školáci vyfotografovat 🙂 

WC Bulletin 3

WC doprovodné závody

WWW stránka WC 

Malajsie

I zde máme domluvený mini závod, spíše trénink ale doufám že i za účasti místních oreintačních běžců. Účast je samozřejmě dobrovolná, ale máme se prý těšit na panenskou džungli! Závod se koná v institutu pro výzkum pralesa a to v místech, kde město Kuala Lumpur volně přechází v deštný prales. 

Ukázka mapy

Singapur

Shodou náhod se zrovna v termínu našeho pobytu koná místní oblastňáček, tak jsme neváhali a všechny, kteří se se přihlásili na doprovodné závody v Číně jsme zaregistrovali i sem. I zde pochopitelně platí pravidlo dobrovolnosti a naopak, zrodí-li se mezi námi nějaký nový OB nadšenec, určitě ho rádi dohlásíme.

Singapur pokyny