• Jižní Čína

HANÁ Orienteering

Ubytování

Čína

V pevninské části Číny jsme ubytovaní ve 4* hotelech, vždy v blízkosti centra, nebo stanice metra (protože o významu slova centrum v čínských městech, se dá polemizovat – místní domorodci vám odpřisáhnou že centrum města, je nový ,,shopping mall,, s nekonečným výběrem výpočetní techniky:))

Každý hotel však splňuje evropský standart a nabízí snídani. Tady už to s tím evropským standartem není tak horké, pakliže nejste zvyklí snídat restované nudle nebo plněné knedlíčky 🙂 ale při jednoduché improvizaci se dá vždy něco dobrého vybrat.

Seznam hotelů v Číně:

Šanghaj: Pu Jue Hotel

Tangkou: Haizhu International hotel

Huangshan: Mehood Hotel

Guilin: Vienna International Hotel

Guangzhou: Liang Fan Holiday Inn

 

Hong Kong

V Hong Kongu budeme ubytovaní v hotelu IBIS Central and Sheung Wan, který již máme odzkoušený. Příjemný hotel s dobrou snídaní a wifi! má opravdu strategickou polohu. Prakticky před hotelem je zastávka ikonické dvoupatrové tramvaje, v blízkosti je i metro, vlak na letiště i přístav, odkud jezdí přívoz Star Ferry na poloostrov Kowloon (centrální část Hong Kongu). V pěší vzdálenosti jsou i významné turistické lákadla Hong Kongu a dá se odtud dojít (doporučujeme však triko na převlečení) i na Viktoria Peak. 

Kuala Lumpur

I zde budeme ubytování v hotelu IBIS, a to v těsné blízkosti slavných věží Petronas Tower. Rozhodně si nezapomeňtě plavky, protože na střeše hotelu se nachází hotelový bazén s výhledem přímo na Petronas Tower. 

Singapur

Do třetice, znovu hotel Ibis. I tady jsme vybrali IBIS Bencoolen vybrali pro perfektní polohu. V centru města, nedaleko Singapore bay  a v docházkové vzdálenosti  k stanicím dvou různých linek metra. Cesta na závody a i na letiště tak pro nás bude hračka. Navíc evropská značka IBIS nám dává záruku kvalitního spánku (nebo to aspoň slibuje na svým webových stránkách :)).