• Dánsko- WMOC Kodaň 2018

HANÁ Orienteering

Ubytování

Ubytování 6.- 7.7 2018

Jak víte ubytování máme v prázdninových domech v Asserbu zamluvené již od loňského listopadu. Bohužel se nám nepodařilo (ani při osobní návštěvě) prodloužit termín o jeden den tak, abychom tam mohli přespat už z pátku na sobotu – tedy z 6.7. na 7.7. 2018.

Všechna ubytování tohoto typu mají jednoznačný prázdninový systém – sobota–sobota, z tohoto modelu není možná výjimka. Byli jsme překvapeni vytížeností prázdninových domů v celém Dánsku – v současnosti (bez ohledu na WMOC) není šance najít volné místo na období červenec–srpen 2018. O silném zájmu o prázdninové pobyty svědčí, mimo jiné, i stavební ruch – do prázdnin budou hotové v našem okolí další tři domy.

Protože v sobotu, 7.července bude probíhat první ze závodů – kvalifikace sprintu-  již od 9,30, nechtěli jsme riskovat celonoční jízdu autobusem s příjezdem těsně před závody, a proto Vám dáváme k úvaze dvě varianty přespání na tu jednu noc:

1. V hotelu Comwell Holte,  kousek od centra WMOC Farum Areny – cena za noc je  cca 1800,-Kč/noc/osoba se snídaní 

2. V centru závodů  WMOC ve sportovním centru Farum Arena – zde pořadatelé nabízejí ubytování „hard floor“ tedy na zemi ve třídách místní školy. Toto ubytování je zdarma a již jsem předběžně rezervoval cca 70 míst.

Ubytování 7.- 14.7 2018

Pro ostatní dny Mistrovství světa veteránů jsme zvolili  ubytování ve 4 luxusně zařízených prázdninových domech o kapacitě až 86 ubytovaných, které nabízí vše co potřebujeme ke kvalitnímu odpočinku mezi jednotlivými závody. Kromě dvoulůžkových pokojů  nabízí všechny prázdninové domy obývací prostor, velkou kuchyni s jídelnou, vířivku, krytý bazén, či velkou zahradu s grilem. Jediné negativum tohoto typu ubytování je, že zde není možnost společného vaření, a tedy zajištěný standartu našich akcí na mistrovství světa, a to snídaně a večeře. Vařit si tak bude muset každý sám, což v některých případech nemusí být tak úplně negativní zpráva:) Obchod s potravinami je centru města, nakupovat budeme jezdit společně cestou na závody, případně cestou zpět. Ceny potravin jsou překvapivě přijatelné, pro příklad uvádíme akční leták obchodu FAKTA, který leží právě v Asserbu.

Prázdninové domy jsou umístěny kousek od sebe v městě Asserbo, které leží v blízkosti závodního prostoru kvalifikace lesních závodů, finále na krátké trati a modelového závodu na lesní disciplíny. Asserbo, patří mezi jedno z mála Dánských přímořských letovisek a tak je moře s plážemi i v blízkosti našeho ubytování, pěší vzdálenost to sice není, ale v přímé úměře se slunečnými a teplými dny, budeme organizovat autobusová kyvadla na pláž:). 

Výběr Ubytování

Přehled domů – K dispozici máme 4 prázdninové domy označeny čísly 1-4 

Dům 1 – 06393 

pokoj  dvojice
1.  Hlavová Mirka, Smičková Eva
2.  Vlažná Mirka, Voltrová Svatava
3.  Fajkusová Jitka, Jemelíková Lada
4.  Láznička Alois, Lázničková Eva
5.  Jelínek Vít, Jelínková Dagmar
6.  Chromčák František, Chromčáková Ivana
7.  Cabrnoch Jiří, Cabrnochová Hana
8.  Valla Stanislav, Peška Antonín
9.  Chmelař Mirek, Chmelařová Blanka
pod.1  Vaňák Milan, Vaňáková Milada
pod.2  

Plánek domu,  čísla 1-9 znamenají čísla pokojů. Podkroví 1 a 2 jsou pokoje, které nabízejí více prostoru, ale omezené soukromí, do pokojů se dá dostat po žebříku a nemají dveře!! Pokoje nabízí tlusté a vysoké matrace, postrádají však skříně pro uložení oblečení. Pro lepší představu si můžete prohlédnout fotografie

Dům 2 – 97279

pokoj  dvojice
10.  Piják Jaroslav. Pijáková Iveta
11.  Poláček Pavol, Poláčková Darina
12.  Poštulka Karel, Poštulková Zuzana
13.  Chupek Jozef, Chupeková Silvia
14.  Němec Vladimír, Nosál Stano
15.  Karovič Maya, Kavecká Soňa
16.  Buriánek Jaromír
17.  Kamírová Gábina, Karpíšková Kateřina
18.  Bílý Petr, Bílý Jakub
pod.3  
pod.4  

Plánek domu,  čísla 10-18 znamenají čísla pokojů. Podkroví 3 a 4 jsou pokoje, které nabízejí více prostoru, ale omezené soukromí, do pokojů se dá dostat po žebříku a nemají dveře!! Pokoje nabízí tlusté a vysoké matrace, postrádají však skříně pro uložení oblečení. Pro lepší představu si můžete prohlédnout fotografie

Dům 3 – 95713

pokoj  dvojice
19.  Kašparová Iva, Soldán Vladimír
20.  Siatková Silvie, Tloušťová Eva
21.  Zdráhalová Pavla, Chmelíková Zuzana
22.  Zdráhal Robert, Zdráhalová Jana
23.  Zdráhal Tomáš, Albert František
24.  Sochor Tomáš, Sochorová Hanka
25.  Lužný Ladislav, Petr Václav
26.  Višňa Milan, Novotný František
pod.5  Smolka Miloš, Henik Ivan
pod.6  Zdráhal Tomáš

 

Plánek domu,  čísla 19-26 znamenají čísla pokojů. Podkroví 5 a 6 jsou pokoje, které nabízejí více prostoru, ale omezené soukromí, do pokojů se dá dostat po žebříku a nemají dveře!! Pokoje nabízí tlusté a vysoké matrace, postrádají však skříně pro uložení oblečení. Pro lepší představu si můžete prohlédnout fotografie

Dům 4 – E11650

pokoj  dvojice
27.  Štáblová Jitka, Eremiášová Jana 
28.  Ryšavý Jiří, Kovář Břetislav
29.  Hanzl Vlastimil, Chmelík Aleš
30.  Denysenko Tamara, Rosecká Alena
31.  Robotka Libor, Robotková Lenka
32.  Ptáček Ladislav, Ptáčková Marie
33.  Jelínek Luboš, Jelínková Jana
34.  Kubálek Zdeněk, Pospíšil Vít
35.  Denemarek Oldřich, Peřinková Irena
pod.7  Kábrtová Jitka, Vydra Pavel
pod.8  

 

Plánek domu,  čísla 27-35 znamenají čísla pokojů. Podkroví 7 a 8 jsou pokoje, které nabízejí více prostoru, ale omezené soukromí, do pokojů se dá dostat po žebříku a nemají dveře!! Pokoje nabízí tlusté a vysoké matrace, postrádají však skříně pro uložení oblečení. Pro lepší představu si můžete prohlédnout fotografie