• Skotsko – Scottish 6 Days, WOC 2015

HANÁ Orienteering

Skotsko – Scottish 6 Days, WOC 2015

Datum :
30.7. – 10.8. 2015
Cena :
18.900,-Kč (včetně startovného),
15.500,-Kč (bez startovného)
Doprava :
BUS
Ubytování :
Cairngorm Lodge
Stravování :
polopenze
Termín přihlášek :
do 30.4. 2015 na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků :
50

Po úspěchu loňské akce, navazujeme i letos zájezdem na Mistrovství světa v OB 2015, respektive na doprovodné závody Scottish 6 Days. Ačkoliv tato drsná, avšak krásná země patří mezi nejdražší v Evropě, budeme se i letos snažit držet ceny při zemi stejných formátem jako v loňském závodu, tedy tzv. „self-managmentem“. Polopenze bude zajištěna českou domácí kuchyní a atmosféru pak za zvuku kytary dotvoříme českým čepovaným pivem.

K přepravě využijeme služeb našeho stálého partnera autobusové společnosti Minitrans, která nás kromě samotné cesty, bude doprovázet na všechny jednotlivé etapy. Na dlouhé cestě do Skotska přespíme 1 noc na trajektu, díky čemuž nebude cestování tolik náročné.
Krásná příroda v okolí kolem nejznámějšího evropského jezera Lochness, nabídne těžké terény nejen pro nás, ale i výběr nejlepších běžců současné o-scény, které budeme stejně jako v loňském roce sledovat a povzbuzovat. Čas nám však zbyde i na prozkoumání skotské vysočiny a jejich památek, tedy hlavně hradů a zámků.

Detailní program zájezdu i jeho cena budou zveřejněny začátkem prosince.