• Izrael – Mediterranean Championship 2015

HANÁ Orienteering

Ubytování

V Izraeli budeme ubytováni v 3* – 4* hotelech:

Hotel Olympia***, Ha- Yarkon st. Tel Aviv

Zrekonstruovaný hotel Olympia, se nachází u rozlehlých pláží Tel Avivu, mezi hotely Hilton a Sheraton. Hotel v pěší vzdálenosti jak k centru moderního, tak i historického Tel Avivu – Jaffě.
Hotel disponuje klimatizovanými pokoji a pokrytí sítí Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou 2 – 3 lůžkové s vlastní koupelnou.
www.olympiahotel.co.il

Nof Tavor Hotel****, Kibbutz Mizra

Hotel Nof Tavor, je součástí kibutzu Mizra, který je předělaný jako většina kibutzů na rekreační středisko. Hotel disponuje 114 dvoulůžkovými pokoji typu twin a double bed (rozdělení postelí). Samozřejmostí je klimatizace na pokojích a síť Wi-Fi zdarma.
Při příznivém počasí je možnost využít bazénu v kibutzu Mizra, vzdáleného 5 minut chůzí od hotelu.
english.nof-tavor.com/nof-tavor-facilities

Astoria Galilee Hotel***, 13 Ohel HaYacov St., Tiberias

Hotel Astoria je nově zrekonstruovaný rodinný hotel s dlouhodobou tradicí již od roku 1933, založený německým imigrantem panem Zandbergem. Hotel se nachází v historické části města Tiberias, v pěší vzdálenosti od centra města i Galilejského jezera.
Hotel disponuje 88 klimatizovanými pokoji typu double i twin.
www.astoria.co.il

Hotel Prima Oasis****, Ejn Bokek

Oasis Dead Sea Hotel se nachází v letovisku Ein Bokek na břehu Mrtvého moře. Má jedinečný marocký design a nabízí krytý i venkovní bazén a moderní wellness centrum. Wi-Fi a parkoviště jsou k dispozici zdarma
www.prima-hotels-israel.com/dead-sea-hotels/prima-oasis-dead-sea-hotel

Jerusalem Gate Hotel****, 43 Yirmiyahu Street, Jerusalem

Hotel Jerusalem Gate patří mezi největší hotely v Jeruzalemě. Leží v pěší vzdálenosti do historického centra města, avšak v rámci většího pohodlí se doporučuje využít nově vybudovaná tramvajová trať, která vede kolem hotelu. Hotel nabízí pokoje typu double i twin a k dispozici v celém hotelu je síť Wi-Fi. Pro aktivní sportovce nabízí hotel i bezplatnou posilovnu.
www.jerusalemgatehotel.com