• Izrael – Mediterranean Championship 2015

HANÁ Orienteering

Novinky

Haná orienteering na stránkách velvyslanectví

Na oficiální facebookové stránce Českého velvyslanectví v Tel Avivu, se objevila zpráva, o úspěších české výpravy Haná Orienteering na Israel Open 2015. Díky dobrým kontaktům se zástupcem vedoucího úřadu velvyslanectví a aktivním orientačním běžcem Karlem Pažourkem, se tak nadále prohlubují dobré vztahy mezi českými a izraelskými orientačními běžci. Na stránce je kromě článku a fotek z Mistrovství Izraele i rozhovor s Brkem o Silva campu a izraelské účasti na něm.

Medaile z Mistrovství Izraele

Do českých luhů a hájů , stejně jako do slovenských kopců přijely medaile z Mezinárodního Mistrovství Izraele !!

Výprava Haná orienteering přivezla celkem 6 Medailí, o které se zasloužili :

1. Vladimír Šola Soldán H50A  –  1. místo

2. Soňa Kavecká D65 – 1. místo

3. Tomáš Zdráhal H21B – 1. místo

4.  Josef Chupek H45 – 1. místo

5. Silvia Chupeková D40 –  2. místo

6. Robert Zdráhal H55 – 2. místo

Kromě závodů samotných jsme prožili krásný týden cestováním po celé zemi – od zasněžených (!!) Golanských výšin až po koupání v Mrtvém moři. Velký dík za letošní  akci patří především českému ambasadoru v Tel Avivu, Karlu Pažourkovi, který nám věnoval spoustu svého volného času jak na závodech, tak i při odborné prohlídce Jeruzaléma …

Izrael v České Televizi

Pro ty, kteří se s námi letos vypraví do Izraele a chtějí načerpat alespoň základní informace o Svaté zemi, a nechtějí pročítat encyklopedie, či oprašovat hebrejštinu, můžou shlédnout sérii dokumentů, kterou připravila Česká televize.Pořady vás provedou většinou míst, kam se podíváme i my a můžete pak sami zhodnotit pravou atmosféru často biblických míst. VÍCE »»

Spuštěn web akce Izrael 2015

Spustili jsme webové stránky akce Izrael 2015, kde postupně naleznete informace k programu, ubytování, cestě, …