• Vasaloppet 2023

HANÁ Orienteering

Ubytování

Ubytování máme jako každý rok zajištěno v útulných bungalovech FYRKLÖVERNS STUGBY v Rätviku. Malé městečko ležící u jezera Siljan, půlhodinu jízdy autobusem od  Mory- cílového města Vasaloppetu. Většina bngalovů disponuje dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Kuchyňka je vybavena základním nádobím (hrnce, talíře, příbory, sporák) , takže je možná příprava jídel z vlastních zásob. Pro přípravu lyží je v areálu lyžárna – což je jedna za tímto účelem vyčleněná vytápěná chata v areálu , disponující  několika „kopyty“ a elektrickými zásuvkami. Dále je možno použít venkovní terasy u jednotlivých bungalovů. V areálu je k dispozici také sauna , což ocení většina závodníků především večer po závodech.

Jak bude sestavený ubytovací plán záleží především na Vás  – své požadavky můžete posílat už nyní na mail : brko@hanaorienteering.cz. Kdo nebude mít jasnou představu s kým chce bydlet, toho umístíme náhodným výběrem, samozřejmě budeme respektovat určitá pravidla (muži a ženy zvlášť – tedy pokud nechtějí bydlet spolu, skupiny z jednoho místa spolu atd.). každopádně tento plán bude připraven předem, aby celý proces ubytování netrval déle, než je nezbytně nutné.

Snídaně: Součástí ceny jsou snídaně, které z kapacitních důvodů budou podávány v hotelu Best Western Lerdalshöjden, který je vzdálen cca 500 m od bungalovů. Budeme mít celkem 3 snídaně formou bufetu. Doba výdeje vždy respektuje závodníků, takže například v den závodu bude možné snídat již od 3,30 hodin ráno.

Seznam: 

42, Kacmarcik, Zdrahal, Henik
23, Mecirova, Mecir
29, Novotny, Pernikl, Pernikl, Palicka
34a, Roubalík, Zurek, Dlouhy, Zencak
34b, Stanglica, Kutalek, Herber, Tulach
21, Kaznica, Szturc
31, Jansky, Jansky, Motejzik, Stuchly, Johanes
43, Melounova, Meloun