• Rakousko – Ramsau

HANÁ Orienteering

Rakousko – Ramsau

Tento tréninkově relaxační pobyt v Ramsau am Dachstein organizujeme již po jedenácté – od roku 2004 jsme nechyběli v Ramsau ani jednu zimu !!
A po celou dobu zůstáváme věrní penzionu Royer, který nabízí perfektní zázemí pro lyžaře – blízkost běžeckých stop, česká domácí kuchyně, či točené pivo to vše je ideální jak pro náročný trénink, tak pro aktivní relaxaci. Na účastníky akce čeká 220 km upravovaných stop v krásné přírodě, pod monumentálními štíty Dachsteinu, kde zimní atmosféru dokreslují tradiční horské chaty i štýrská pohostinnost. Vyznavači alpského lyžování si pak přijdou na své kromě blízké sjezdovky Rittisberg v nedalekém Schladmingu (dějištěm Mistrovství světa z roku 2013). Zdejší areály nabízí mnoho možností jak pro zapálené lyžaře, tak pro ty, kteří si jen chtějí odpočinout po náročném tréninku v běžeckých stopách.
Součástí tohoto ,,soustředění″ určeného pro všechny věkové kategorie, sportovní kluby nebo rodiny s dětmi bude i pátý ročník neoficiálního Mistrovství Hanácké oblasti v LOB. Aktualizované mapy a velmi kvalitní sít stop, vytváří podmínky srovnatelné se závody národních žebříčků.
Vzhledem k velkému zájmu se opět vracíme k modelu dvou termínů, přičemž jeden navazuje na druhý. Věříme, že tímto způsobem se dostane na všechny zájemce. Program obou běhů je v podstatě totožný. Novinkou je odstupňování ceny dle velikosti pokoje – to nám umožní spravedlivěji a také ekonomičtěji využít kapacitu celého penzionu.
Pokud máte zájem , pište nebo volejte co nejdříve – nezapomeňte uvést, kterému termínu dáváte přednost!

Datum (1. termín) :
28.01. – 01.02.  2017 (so-st, 4 noci)
Datum (2. termín):
01.02. – 05.02. 2017 (st-ne, 4 noci)
Cena/varianta 1:
5 300 Kč (dvoulůžkový pokoj/osoba)
Cena/varianta 2:
5 100 Kč (třílůžkový pokoj/osoba)
Cena/varianta 3:
5 000 Kč (čtyřlůžkový pokoj/osoba)
Doprava :
vlastní
Ubytování :
penzion Royer 
Stravování :
polopenze
Termín přihlášek :
do 10.12. 2016 na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků :
48 (v každém termínu)

Aktuální předpověd počasí a online kamery v Ramsau am Dachstein aktuální předpověď webkamera Rittisberg webkamera stadion