• Rakousko – Ramsau 2020

HANÁ Orienteering

Ubytování

Dobře vybavený pension Royer vybíráme v zásadě pro jeho polohu a výjimečnou domácí atmosféru. Jídelna, kde si samy čepujeme české pivo dává skvělý kompromis mezi kvalitními stopami rakouské ,,pinktlich,, kvality a večerní zábavy za ,,české,, ceny :-). Samotný pension se nachází v centru lyžařského regionu, kolem vedou lyžařské stopy, zastávka skibusu je vzdálena 200 m, odkud jezdí pravidelná linka do lyžařské oblasti Schladming, vzdálené 6 km.

Pension disponuje 2 – 4 lůžkovými pokoji s vlastní koupelnou, většina z nich má i vlastní balkón. Společná jídelna pak slouží i jako společenská místnost. V pensionu je pokrytí sítí WIFI pro bezplatný přístup k internetu. K dispozici je vytápěná lyžárna a elektrické sušáky na boty. V suterénu pensionu se nachází sauna.

Samotnou kapitolou je pak stravování. Čeští kuchaři denně připravují polopenze, které se skládají z kontinentální snídaně a večeře, která je servírovaná o třech chodech (polévka, hlavní chod, dezert/salát). Ti, kterým porce nestačí, si mohou bez rozpaků dojít říct o přidání:-).

Royer Zimmerplan 1 web Royer Zimmerplan 2,3web