• Nový Zéland – WMOC

HANÁ Orienteering

Nový Zéland – WMOC

Datum :
20.04-06.05. 2017
Cena :
98.000 Kč (3630 EUR)
Cena pro nezávodníky :
90.000 Kč (3330 EUR)
Doprava :
letecky
Ubytování :
hotel ***
Stravování :
snídaně
Přihlášky :
na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků :
52 (v současné době máme vyprodáno)
 

Nový Zéland – tak tam jsme ještě nebyli!

Není pochyb o tom, že tato akce bude patřit mezi nejatraktivnější ze všech, které jsme doposud uspořádali. Dokonce i Aljaška je z hlediska vzdálenosti „za rohem“ – na Nový Zéland je to opravdu daleko. Ale dlouhé cestování určitě vynahradí zážitky – ať už ze samotného Mistrovství světa veteránů (WMOC 2017), které je součástí světových veteránských her (World Master Games), nebo z dalšího našeho putování po Jižním ostrově.
Akci jsme připravovali dlouho a pečlivě a nutno říci, že nám velice pomohla spolupráce s místní renomovanou cestovní kanceláří, jejíž majitelé mají kořeny v České republice. Právě díky CK True Travel si budeme moci vychutnat krásy Nového Zélandu se vším všudy. První týden strávíme na Severním ostrově, který v Aucklandu přivítá více než 30. 000 veteránů z celého světa. Kromě závodů samotných plánujeme i výlety do okolí, abychom smysluplně využili každé volné minuty strávené v tak exotické destinaci. Nepochybujeme o tom, že samotné závody budou pro každého běžce lahůdkou a zážitkem na celý život.
Po skončení programu WMOC (zakončené finálním závodem na klasické trati) se letecky přesuneme na Jižní ostrov, kde postupně navštívíme atraktivní národní parky a další zajímavá místa (viz. program).
Cestování bude kombinací leteckých přesunů a autokarové dopravy. Po celou dobu pobytu budeme mít k dispozici autobus, využijeme i vnitrostátní leteckou linku  na trase Auckland – Queenstown. Na Nový Zéland a zpět cestujeme s Emirates na lince Praha- Dubaj (přenocování v hotelu) , dále Dubaj – Auckland. Cesta zpět z Christchurch do Dubaje a dále Dubaj – Praha.