• Itálie – Meeting di Venezia 2015

HANá Orienteering

Doprava

Nástupní harmonogram (čtvrtek 12.11. 2015)

Olomouc
Odjezd 22:00Odjezd od  nádraží ČD 

Prostějov
Odjezd  22:30, zastávka u obchodního domu TESCO

Brno
Odjezd 23:15  zastávka u Zvonařka (Vaňkovka) 

Rezervace sedadel:

Vyberte si sedadlo v autobuse a vybrané místo (číslo sedadla) napište na zdrahalt@gmail.com

přízemí:

bus mista k sezeni 1.07

1.patro

 

bus 1.patro

!!! sedadla 45,46,72,73,74,75 jsou v protisměru !!!

 

Místo Jméno
 1  Konečná Marcela
 2  Konečný Milan
 3  Alena Voltrova
 4  Tomáš Jíra
 5  Zdráhal Tomáš
 6  Zdráhalová Dáša
 7  Mrštíková Květa
 8  Mrštík Václav
 9  Janovska Petra
 10  Janovsky Tomas
 11  Polakovic Peter
 12  Polakovicova Elena
 13  Janovska Katerina
 14  Janovsky Tomas
 15  Preissler Tomas
 16  Kalina Tomas
 17  Kolar Tomas
 18  Kolarova Michaela
 19  Sochor Tomáš
 20  Sochorová Hana
 21  Kolar Matyas
 22  Kolarova Johana
 23  Štovíček Jan
 24  Štovíčková Zdenka
 25  Helena Nyklová
 26
 27  Stehno Pavel
 28  Stehnová Hana
 29  Chromčák František
 30  Chromčáková Ivana
 31  Asterova Jana
 32  Aster Thomas
 33  Martin Egrt
 34  Jitka Egrtova
 35  Baluskova Ida
 36  Pavel Frydrych
 37  Alena Smolková
 38
 39  Novak Ivo
 40  Novakova Adéla
 41  Jaroslav Havlik
 42  Jan Mikulecký
 43  Kubínová Jana
 44  Kubínová Veronika
 45  Kožina Petr
 46  Kožina Štěpán
 47  Kubínová Romana
 48  Badura Václav
 49  Kožinová Jana
 50  Kožinová Zuzana
 51  Vebrova Sarka
 52  Vebr Radek
 53  Vebr Tomas
 54
 55
 56  Vlček Roman
 57  Strýček Jiří
 58  Strýčková
 59
 60
 61
 62
 63
 64
 65  David Kopecký
 66  David Smékal
 67
 68  Karel Hausvater
 69
 70  Minarčíková Nikola
 71  Zdráhal Tomáš
 72
 73
 74  Pilc Oldřich
 75  Smržová Kristýna
 76  Gabrielova Šarka
 77  Jirásek Jaroslav
 78  Brko
 79  Roman Jelínek
 80  Savičová Gabriela
 81  Savičová Gabriela
 82  Siegler Jan
 83  Tichá Veronika
 84  Robert Vlašimský
 85  Tereza Bredlerová
 86  Petr Bílý
 87  Jan Eiselt
 88  Lisá Monika
 89  Jan Oncirk
 90  Hájek jiří
 91