• Švédsko – Vasaloppet 2019

HANÁ Orienteering

Ubytování

Ubytování máme zajištěno stejně jako v minulém roce v útulných bungalovech FYRKLÖVERNS STUGBY v Rätviku, který leží u jezera Siljan, půlhodinu jízdy autobusem od  Mory- cílového města Vasaloppetu. K dispozici budeme mít  celkem 12 bungalovů, z nichž většina disponuje dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Budeme zde ubytování po čtyřech  osobách (kapacita je až 6 postelí). Ve všech bungalovech je elektrické vytápění, dále je možno pro „domácí“ atmosféru topit i v krbu, který je v obývacím pokoji – pouze připomínám, že nachystané dříví je nadstandard a proto se platí při odjezdu na recepci :). Kuchyňka je vybavena základním nádobím (hrnce, talíře, příbory, sporák) , takže je možná příprava jídel z vlastních zásob. Příprava lyží je možná jednak v lyžárně – což je jedna za tímto účelem vyčleněná vytápěná chata v areálu , disponující  dvěma nebo třemi „kopyty“ a elektrickými zásuvkami. Dále je možno použít venkovní terasy u jednotlivých bungalovů. V areálu je k dispozici také sauna (za mírný poplatek) , což ocení většina závodníků především večer po závodech.

Jak bude sestavený ubytovací plán záleží především na Vás  – své požadavky můžete posílat už nyní na mail : brko@hanaorienteering.cz. Kdo nebude mít jasnou představu s kým chce bydlet, toho umístíme náhodným výběrem, samozřejmě budeme respektovat určitá pravidla (muži a ženy zvlášť – tedy pokud nechtějí bydlet spolu, skupiny z jednoho místa spolu atd.). každopádně tento plán bude připraven předem, aby celý proces ubytování netrval déle, než je nezbytně nutné.

Snídaně: Součástí ceny jsou snídaně, které z kapacitních důvodů budou podávány v hotelu Best Western Lerdalshöjden, který je vzdálen cca 500 m od bungalovů. Budeme mít celkem 3 snídaně formou švédských stolů (jak jinak, jsme přece ve Švédsku), doba výdeje bude respektovat potřeby závodníků, takže například v den závodu bude možné snídat již od 3,30 hodin ráno.