• Rakousko – Ramsau 2018

HANÁ Orienteering

Rakousko – Ramsau 2018

Datum (1. termín) :
27.01. – 31.01. 2018 (so-st, 4 noci)
Datum (2. termín):
31.01. – 04.02. 2018 (st-ne, 4 noci)
Cena/varianta 1:
5 300 Kč (dvoulůžkový pokoj/osoba)
Cena/varianta 2:
5 100 Kč (třílůžkový pokoj/osoba)
Cena/varianta 3:
5 000 Kč (čtyřlůžkový pokoj/osoba)
Doprava :
vlastní
Ubytování :
penzion Royer 
Stravování :
polopenze
Termín přihlášek :
do 10.12. 2017 na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků :
48 (v každém termínu)
 

Tento tréninkově relaxační pobyt v Ramsau am Dachstein organizujeme již po dvanácté – od roku 2004 jsme nechyběli v Ramsau ani jednu zimu !!
A po celou dobu zůstáváme věrní penzionu Royer, který nabízí perfektní zázemí pro lyžaře – blízkost běžeckých stop, česká domácí kuchyně, či točené pivo to vše je ideální jak pro náročný trénink, tak pro aktivní relaxaci. Na účastníky akce čeká 220 km upravovaných stop v krásné přírodě, pod monumentálními štíty Dachsteinu, kde zimní atmosféru dokreslují tradiční horské chaty i štýrská pohostinnost. Vyznavači alpského lyžování si pak přijdou na své kromě blízké sjezdovky Rittisberg v nedalekém Schladmingu (dějištěm Mistrovství světa z roku 2013). Zdejší areály nabízí mnoho možností jak pro zapálené lyžaře, tak pro ty, kteří si jen chtějí odpočinout po náročném tréninku v běžeckých stopách.
Součástí tohoto ,,soustředění″ určeného pro všechny věkové kategorie, sportovní kluby nebo rodiny s dětmi bude i šestý ročník neoficiálního Mistrovství Hanácké oblasti v LOB. Aktualizované mapy a velmi kvalitní sít stop, vytváří podmínky srovnatelné se závody národních žebříčků.
Pokud máte zájem , pište nebo volejte co nejdříve – nezapomeňte uvést, kterému termínu dáváte přednost!

Aktuální předpověd počasí a online kamery v Ramsau am Dachstein aktuální předpověď webkamera Rittisberg webkamera stadion