• Itálie – Benátky MOV

HANÁ Orienteering

Novinky

Podzimní Benátky

Naše tradiční akce na závěr orienťácké sezóny (ne však pro ty, kteří se s námi už v sobotu vydají na Mistrovství Střední Ameriky) se letos mimořádně povedla. Počáteční obavy o nezvykle vysoký stav vody v Benátkách opadli stejně rychle jako zmíněná voda po odlivu, a namočila se pouze dobrovolně se koupající parta otužilců u našeho hotelu v Cavallinu ????.  Celý víkend nám pak přálo teplé počasí, které se celý víkend postupně zlepšovalo až do téměř jasné oblohy. Samotné závody, se myslím, velice povedli a pořadatelé se postupně znovu dostávají ke kvalitám původního modelu závodů. Výprava Haná orienteering, i s poměrně malou skupinou závodníků, obsadila 3. místo v bodovací soutěži týmů, a několik individuálních medailí! Jako každý rok, tak i letos jsme na závěr navštívili vinný sklípek Isola Augusta, kde jsme utužili vztahy už v tak dobré partě ????.

Benátky 2018 

Nenechte si ujít závěr sezóny a pojeďte s námi do Benátek!
Tato tradiční tečka za OB sezónou obsahuje, mimo jiné:

1x noční závody v historických uličkách Benátek (sobota večer)
1x middle v centru města (neděle dopoledne)
2x ubytování v hotelu s polopenzí
Doprava speciální lodí na oba závody
Speciální mikina s motivem závodů
Ochutnávka italských vín
Doprava z Olomouce a Brna
Neopakovatelná atmosféra unikátního města!

Všechny ostatní informace najdete na stránkách Haná orienteering

Spustili jsme stránku Benátek

Ano, i v letošním roce plánujeme oblíbené Benátky. Současný model se vrací k tomu původnímu, to vůbec není špatně! Spíš naopak, méně někdy znamená více a tak u Benátek to platí dvojnásob – je to jedno z mála měst na světě, na které je jeden den málo!! 

Pokud jste v Benátkách ještě nebyli tak neváhejte, pokud byli tak….no taky neváhejte, znáte snad lepší zakončení sezóny?:)