• Čína 2015

HANÁ Orienteering

Novinky

Vyhlášení fotosoutěže z Číny

Vítězem Brkem ohlášené soutěže o nejlepší fotky z Číny se stal mladý fotograf David Rakowski . Vítězi gratulujeme a zároveň přikládáme ukázku z jeho fotek, kterou považujte jako shrnutí a ohlédnutí se za úspěšnou akcí v rozmanité Asii. VÍCE »»

Čína, Tibet 2015

Konec dobrý, všechno dobré !!

přes počáteční problémy s vízy se nakonec akce uskutečnila  v původním rozsahu. Velké cestování Čínou – od východu k západu, od jihu k severu nám umožnilo poznat současnou světovou velmoc ze všech stránek. Zážitkem byla rovněž cesta vlakem do Tibetu , Lhasa a její chrámy, závody v Liijangu a Kunmingu, návštěva velkých čínských metropolí  jako jsou Peking, Hanzhou a Šanghaj…. to vše okořeněno návštěvou Dubaje na zpáteční cestě.

Zážitků tedy máme  na několik roků dopředu  a já děkuji všem za vytvoření výborné party, která se během putování vytvořila !

Brko

fotka společna

Čína 2015 – seznam účastníků

Na stránkách akce Čína, Tibet 2015 byl aktualizován seznam účastníků. V současné době je registrováno 44 zájemců, maximální limit je 50 cestujících. Brzy bude upřesněn program – už teď je jasné, že poletíme pouze z Prahy, také je jisté, že se zdržíme o jeden den v Dubaji…