• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

Rakousko – Ramsau

Datum : 26. ledna – 30. ledna 2013 (I. turnus) – sobota-středa,
30. ledna – 3. února 2013 (II. turnus) – středa-neděle
Cena : 3.990,- Kč (dospělí, pro děti sleva)
Doprava : vlastní
Ubytování : penzion Royer, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje
Stravování : polopenze, začíná ve středu večeří (26.1.), končí snídaní v neděli (3.2.)
Termín přihlášek : do 15. ledna 2013 na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků : 56

První akcí roku 2013 je tradiční zimní pobyt v nádherném prostředí rakouských Alp. Na období od 26. ledna do 3. února 2013 máme zarezervován penzion Royer v Ramsau, vyhlášeném lyžařském středisku známém především běžeckými tratěmi, kterých je v tomto středisku denně upravováno na 170 km.

Penzion Royer je útulné stavení disponující celkem 48 lůžky ve dvou a třílůžkových pokojích s příslušenstvím. V objektu je lyžárna, sauna a prostorná jídelna. Celý objekt máme pro sebe, takže například točíme české pivo za moravské ceny :-). Polopenze je připravována zkušeným personálem a protože celý objekt má v pronájmu cestovní kancelář z Chomutova, můžete se těšit na samé české speciality. Pro rok 2013 jsme nabídku ubytování rozšířili o penzion Helvetia, který se nachází cca 100m od penzionu Royer a je svými parametry na srovnatelné (možná vyšší) úrovni.

Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie a to jak pro výkonnostní běžce na lyžích, tak pro běžkaře nebo jen milovníky zimní přírody. Sjezdaři mají k dispozici sjezdové trasy na nedalekém Rittisbergu, nebo mohou využít skibusy, které jezdí zdarma do Schladmingu, jednoho z největších lyžařských středisek Rakouska.

Ani v roce 2013 nepřijdete o populární závod – chystá se již 3. ročník neoficiálního Mistrovství Hanácké oblasti v LOB :-). K dispozici budeme mít kromě kvalitních stop také aktualizovanou mapu v měřítku 1:10 000. Závodů se zúčastní i závodníci z Rakouska a lyžařské velmoci Maďarska.