• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

Ramsau, Rakousko

Datum : 28. ledna – 1. února 2012 (poslední volná místa),
1. – 5. února 2012 (plně obsazeno)
Předpokládaná cena : 3.990,- Kč
Doprava : vlastní
Ubytování : penzion Royer, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje
Stravování : polopenze, začíná ve středu večeří (1.2.), končí snídaní v neděli (5.2.)
Termín přihlášek : do 15. ledna 2012 na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků : 48

První akcí roku 2012 je tradiční zimní pobyt v nádherném prostředí rakouských Alp. Na období od 1. do 5. února 2012 máme zarezervován penzion Royer v Ramsau, vyhlášeném lyžařském středisku známém především běžeckými tratěmi, kterých je v tomto středisku denně upravováno na 170 km.

Penzion Royer je útulné stavení, disponující celkem 48 lůžky ve dvou a třílůžkových pokojích s příslušenstvím. V objektu je lyžárna, sauna a prostorná jídelna. Celý objekt máme pro sebe, takže například točíme české pivo za moravské ceny :-). Polopenze je připravována zkušeným personálem a protože celý objekt má v pronájmu cestovní kancelář z Chomutova, můžete se těšit na samé české speciality.

Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie a to jak pro výkonnostní běžce na lyžích, tak pro běžkaře nebo jen milovníky zimní přírody. Sjezdaři mají k dispozici sjezdové trasy na nedalekém Rittisbergu, nebo mohou využít skibusy, které jezdí zdarma do Schladmingu, jednoho z největších lyžařských středisek Rakouska.

Na základě Vašich pozitivních ohlasů jsme se rozhodli zopakovat i závod v LOB. Plánujeme tedy už 2. ročník neoficiálního Mistrovství Hanácké oblasti v LOB pro rok 2012 :-). K dispozici budeme mít kromě kvalitních stop také aktualizovanou mapu v měřítku 1:10 000. Závodů se zúčastní i závodníci z Rakouska.