• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

Itálie – 5 Days, WOC 2014

Datum : 5. – 12. července 2014
Cena : 10.900,- Kč (startující na 5-denních závodech),
6.990,- Kč (doprovod)
Doprava : BUS
Ubytování : Villa Sacro Cuore, Levico Terme
Stravování : polopenze (začíná v sobotu 5. 7. večeří, končí snídaní v sobotu 12. 7.)
Termín přihlášek : do 10. února 2014 na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků : 49

Dlouho jsme váhali, zda zájezd na MS 2014 v Itálii, respektive na doprovodné 5-denní závody vůbec uspořádat. Důvod tohoto váhání byl velice prozaický – cena. Z dostupné nabídky ubytování vyplývá, že sehnat přijatelné ubytování s polopenzí za rozumnou cenu je prakticky nemožné. A když jsme k tomu připočetli nezanedbatelné startovné a dopravu, zájezd byl prakticky neprodejný. Nicméně, vzhledem k opravdu dobrým kontaktům na ředitele závodů (který nám, mimo jiné, velmi pomohl při organizaci letošních Benátek) jsme našli kompromis.

Podařilo se nám pronajmout celý penzion a díky tomu můžeme uspořádat tzv. self- management vacation :-). Znamená to tedy, že za rozumnou cenu dostaneme kvalitní ubytování, pronajmeme kuchyni a osvědčené kuchařky ze SILVA O‘Campu nám budou zajišťovat polopenzi. Přivezeme si pár soudků dobrého českého (moravského) piva a za doprovodu vlastních kytar se nám určitě podaří nastolit atmosféru podobné té, která se tak líbila například při zájezdu do Černé Hory vloni v létě…

Samozřejmě prvotním cílem bude účast na doprovodných 5-denních závodech. Měl jsem možnost vidět mapy a terény – máme se opravdu na co těšit! Žádné zabušené planiny „ a la MS ve Francii“, ale krásné alpské lesy a louky, čistý les a k tomu perfektní mapy. Ti z Vás, kteří budou chtít fandit na MS, mají rovněž jedinečnou šanci „být u toho“. Časový program celé akce umožňuje účast na všech pěti doprovodných závodech skloubit s účastí na všech finálových závodech MS. Kromě prvního závodu – sprintu v Benátkách – se ostatní disciplíny uskuteční buď v bezprostřední blízkosti našeho penzionu (sprintové štafety, long), případně ve vzdálenosti do 50 minut jízdy autobusem (middle, štafety). Na závody tak budeme jezdit svým busem, pokud bude dostatečný zájem, můžeme přiobjednat speciální přívěs na přepravu kol, a tak se na bližší závody mohou ti zdatnější přesouvat na vlastních kolech. Volné dny na MS využijeme k celodennímu (resp. polodenním) výletům do okolí – Dolomity v tomto směru nabízí nepřeberné možnosti. Mnozí z Vás uvidí možná poprvé v životě Benátky v parném létě a ocení poměrně klidnou atmosféru, která panovala posledních 30 let při listopadovém legendárním Meeting Orientamento Venezia.