• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

Sezóna 2021

Zdravíme všechny příznivce naší společnosti,

zdá se to už nekonečně dlouho, co jsme naposledy organizovali větší akci – kdo mohl na jaře letošního roku tušit, že Vasaloppet 2020 bude posledním zájezdem na tak dlouhou dobu!?
Bohužel se situace s pandemií vyvinula směrem, který si nikdo nepřál, a tak ani v současnosti nemáme žádnou jistotu o budoucím vývoji sportování a s tím spojeným cestováním. Přesto bychom rádi začali sezónu 2021 osvědčeným způsobem – tedy pobytem v Ramsau. V současné době máme potvrzený termín: 23. – 31.ledna 2021. Jako vždy tento osmidenní termín dělíme na dva turnusy, tedy na první od soboty do středy (23.-27.1.) a druhý od středy do neděle (27.1.-31.1.). Nezávazné přihlášky zasílejte prosím e-mailem, zájemci se už postupně hlásí. Cena a vše ostatní bude v intencích let minulých, pokud budou nutné navíc další požadavky kvůli cestování, dáme všem zájemcům samozřejmě vědět. Zálohu zatím požadovat nebudeme.

Další „lyžařskou“ akcí by měl být  Vasaloppet 2021. Tady už máme podrobných informací více, jsme ve spojení s pořadateli, a tak máme vše z první ruky. Zatím je téměř jisté, že Vasaloppet 2021 se uskuteční, ovšem za nestandardních podmínek. Především pro domácí závodníky budou připraveny tratě v podstatě po celý měsíc únor a za určitých okolností si může každý individuálně projet celou trasu, nechat změřit čas, obdržet diplom atd. Hlavní závod se uskuteční v neděli 7. března s tím, že „horší“ polovina přihlášených účastníků bude startovat už v sobotu, zbytek na stejné trati v neděli – hlavní startovní pole se tak rozdělí na dvě poloviny. My, jako zahraniční výprava máme možnost se rozhodnout, kterou variantu zvolíme, případně můžeme rovněž náš tým rozdělit na dvě části a startovat tak v obou dnech.

Další jarní akcí vždy býval (a doufáme, že i bude) zájezd na Mistrovství Izraele v orientačním běhu. Tato týdenní akce spojená s poznáváním této nádherné země bývala vždy koncem února, pro příští rok se ale přesouvá na březen, závody tedy budou ve dnech 19.-20.3. 2021, celý zájezd pak v týdnu od 15.3 do 22.3.2021. V současné době jsme v kontaktu s novým šéfem izraelského svazu OB (Oded Verbin), naším velkým příznivcem. Slíbil udělat maximum pro zdar celé akce 😊. Také zde platí, že se můžete předběžně přihlásit formou e-mailu (nezávazně), také zde platí, že všechny podstatné skutečnosti, jako je cena, program atd. můžete nastudovat na našich stránkách z programu minulých ročníků. Konkrétní podrobnosti zatím nemá smysl uvádět, jak jsem psal, nejistot je zatím na sestavení podrobného plánu příliš mnoho.

Teprve včera potvrdili pořadatelé termín již dva roky odkládaných Benátek (MOV 2021) – první víkend v červenci. Další z řady překvapení, neboť tyto závody se konaly více jak 30 let vždy počátkem listopadu, nyní tedy tato změna. Akce bude v termínu od 1. do 5. července 2021 a připomínám, že všichni, kdo byli přihlášení na předchozí ročník (2019) mají uhrazené startovné….
Tolik tedy krátce k našim (již známým) plánovaným aktivitám na první polovinu roku 2021.

Znovu opakuji, že pokud byste měli zájem o některou z uvedených akcí (další budou doufám brzy následovat), pošlete nám kratičkou e-mailovou zprávu – nezávaznou přihlášku. Máme spoustu nabídek i na další atraktivní závody v zahraničí, ale budeme se raději držet při zemi a plánovat vše postupně. Jak jistě víte, v minulých dnech bylo zrušeno (mimo jiné) i WMOC 2021 v Japonsku – takže hledat nějaké jistoty na příští rok je opravdu těžké. Nicméně si velice vážíme podpory z Vaší strany, která se projevuje především neutuchajícím zájmem o spolupráci s Haná orienteering.
Uděláme vše pro to, abychom Vás nezklamali!