• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

SILVA O‘Camp uzavírá první pololetí akcí HANÁ Orienteering

Poslední akcí první poloviny roku 2012 je SILVA O‘Camp, který proběhne za účasti 180 dětí (z toho více jak polovina ze zahraničí) počátkem srpna. Na druhou polovinu letošního roku plánujeme celou řadu aktivit (viz. Akce 2012). Začínáme začátkem října pořádáním závodů na Sicílii. Od 17. do 25. října máme v plánu účast na Mistrovství Severní Ameriky. Po 3 letech se vracíme do okolí New Yorku, tentokrát ale na podzim a rovnou do nejkrásnějších lesů Pensylvánie. Nádherně barevný podzim, perfektní mapy, skandinávské terény a příjemná orienťácká atmosféra – to vše pod zkratkou NAOC (Nord America Orienteering Championship). A protože by bylo škoda jen závodit a nevidět a neprožít atmosféru jednoho z největších měst na světě, zůstaneme pak ještě další čtyři dny v New Yorku…

Podrobnosti k zájezdu do Benátek Vám přineseme koncem července, kdy zprovozníme stránku Venezia 2012, včetně přihláškových formulářů. Letos můžeme opět slíbit silné zážitky – kromě Benátek samotných nás čeká perla architektury Palmanova, letovisko Lignano a památky v okolí (Aquilea). Jak nádherné věci nás čekají, se můžete přesvědčit například zde: „Češi kdysi brali Bibione útokem, na skvosty poblíž ale zapomněli“ (iDNES.cz)

Přesto, že většina z nás považuje Benátky za konec orienťácké sezóny, vždy tomu tak být nemusí. Pokud si najdete čas (a peníze :-)), zůstávají Vám do konce roku ještě dvě možnosti. Ve druhé polovině listopadu zamíříme za teplem do Afriky a v polovině prosince se můžete ohřát při historicky prvních oficiálních závodech v orientačním běhu ve Spojených Arabských Emirátech….
Více o akcích najdete jednak v Plánu akcí a samozřejmě také v odkazech na jednotlivé akce, které se na stránce objeví brzy.

Samozřejmě nás můžete kdykoliv kontaktovat mailem, telefonicky nebo osobně.

Napsat komentář

Musíte se přihlásit to post a comment.