• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

Připravované akce v roce 2011

Protože se blíží konec roku, rádi bychom Vás jen ve stručnosti a s předstihem upozornili na některé významné akce, které připravujeme na první část roku 2011 a na které se už nyní můžete hlásit.


RAMSAU

První akcí roku 2011 bude tradiční pobyt v nádherném prostředí rakouských Alp. Na období od 2. do 6. února 2011 máme rezervován penzion Royer v Ramsau, vyhlášeném lyžařském středisku, známém především běžeckými tratěmi, kterých je v tomto středisku denně upravováno na 170 km !!! Jako perličku připravujeme pro zájemce LOB – neoficiální Mistrovství Hanácké oblasti :-), který se pojede na zcela nové mapě, připravené pro Mistrovství Rakouska v LOB. V současné době je přihlášeno 45 zájemců a proto jsme přiobjednali další pokoje v penzionu Alpenkrone, který je umístěn v bezprostřední blízkosti penzionu Royer. K dispozici je posledních 8 volných míst, zájemci se mohou hlásit telefonicky (602 805 696) nebo mailem.

IZRAEL

Nevyužít pozvánku na zdejší největší OB závody od našich izraelských přátel by bylo opravdu škoda. Proto i v roce 2011 plánujeme výlet do Izraele a Jordánska za podmínek podobných jako v roce 2010. Pokud si tedy přečtete informace o tomto zájezdu pro letošní rok, budete mít základní představu o této akci. Přihlášky přijímáme už nyní, termín akce je 17.-27. února 2011. Neváhejte, maximální počet účastníků je 25 !!! Dotazy, přihlášky – mailem nebo telefonicky (602 805 696).

SICÍLIE

Každoroční Mistrovství zemí středomoří (Mediterrian Open Championship – MOC) bude mít v roce 2011 dějiště na Sicílii. V termínu od 21. do 28. března 2011 se uskuteční 3 závody a spousta doprovodných akcí v nádherné, letní kulise Sicílie. I tam se dají běhat krásné závody …

KANADA – ALJAŠKA

Na termín 10.-28. července 2011 plánujeme stěžejní akci Haná orienteering – účast na Mistrovství Kanady v orientačním běhu. Mimořádně atraktivní lokalita konání závodů – Klondyke , nám umožní kromě návštěvy Kanady podívat se také na Aljašku. Zájezd se v současné době připravuje, zatím není stanovena cena (ale neměla by být vyšší než 60.000,-Kč). Každopádně každému, kdo o zájezd projeví zájem, můžeme už nyní říct více informací.

SILVA O’CAMP 2011

Tento camp má své samostatné stránky (www.silvacamp.eu) , zatím není v provozu přihláškový systém, který plánujeme spustit v lednu 2011. Každopádně víme, že termín bude od 4. do 14. srpna 2011, místo konání bude stejné jako letos (Habina) a opět chystáme řadu novinek. Vzhledem k tomu, že o camp projevuje zájem stále více cizinců, je potřeba být „ve střehu“ a přihlásit se co nejdříve po spuštění přihlašovacího systému …

Tyto předběžné informace budou do konce roku doplněny všemi potřebnými údaji, včetně ceny za jednotlivé akce. S předstihem jsou publikovány především proto, že se na ně ptá mnoho zájemců už nyní.

Na setkání v roce 2011 se těší
Brko

Napsat komentář

Musíte se přihlásit to post a comment.