• Ramsau 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Izrael – Mediterranean Championship 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?védsko – Vasaloppet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Skotsko – Scottish 6 Days, WOC

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • ?ína, Tibet 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

 • Itálie – Meeting di Venezia 2015

  HANÁ Orienteering , way of living ...

HANÁ Orienteering

Nová webová stránka v provozu !!

Vážení přátelé,
po čtyřech letech jsem se rozhodl změnit podobu našich webových stránek. Vždy jsem si byl  vědom všech nedostatků, kterými se vyznačovala původní webová stránka a až nyní tedy nastal čas na změnu. Základním problémem bylo a ,možná částečně i bude, její aktualizování.  Tato činnost vyžaduje jak webmasterskou zručnost (která mi stále chybí), tak i hodně času (který se mi často nedostává). Přesto věřím, že nová podoba stránek vytvořená Honzou Jakobem  je přehlednější  a také díky fotografiím (které na starých stránkách nebyly vůbec), zajímavější.


Pro většinu z Vás budou asi nejzajímavější informace o plánovaných akcích pro rok 2009. Ty najdete přehledně a chronologicky seřazeny na úvodní stránce. Jako první jsou vždy uvedeny základní informace – především datum a cena zájezdu. Důležitá je rovněž informace o datu uzávěrky přihlášek a údaj o maximálním počtu účastníků tam, kde nějaký limit stanovujeme. S výjimkou Silva O´campu a podzimních Benátek probíhá přihlašování formou e-mailu (brko@hanaorienteering.cz).

Vždy, pokud je to možné, upřednostňujeme osobní přístup k zákazníkům a nedělá nám problém odpovídat osobně na všechny Vaše dotazy související s jednotlivými akcemi. Silva O’Camp a Benátky budou mít svoje samostatné stránky (opět ovšem na adrese www.hanaorienteering.cz) s přihlašovacími formuláři (to kvůli vysokému počtu účastníků).

Co se týká informací o cenách – vzhledem k předstihu plánování akcí uvádíme vždy ceny orientační, které se mohou lišit (ne však podstatně !) a to vzhledem k cenám letenek, vývoje kurzu měn atd. Tady bych Vás chtěl ubezpečit, že naší snahou je vždy nalézt cenu, přijatelnou pro účastníka a současně umožňující určitý standard služeb. Pokud naše ceny porovnáváte s cenami velkých cestovních kanceláří, možná se zdají v některých případech vyšší. Je však potřeba si uvědomit co vše v naší nabídce najdete. Rozhodně to nejsou pobytové zájezdy s „válením“ se u moře. Naopak snažíme se vždy, aby každá akce byla doslova nabitá sportovními a turistickými zážitky. To je to, co naši zákazníci hledají a co dovedou ocenit.

Napsat komentář

Musíte se přihlásit to post a comment.