• Estonsko – WMOC Tallinn 2016

HANÁ Orienteering

Estonsko – WMOC Tallinn 2016

Datum :
5. – 14.08. 2016
Cena :
13 900 Kč (nestarující 9 900 Kč)
Doprava :
BUS
Ubytování :
Tallinna Tondi Pöhikool, internát speciální školy v Tallinnu, dvou až tří lůžkové pokoje
Stravování :
polopenze
Termín přihlášek :
do 31.01. 2016 na email brko@hanaorienteering.cz
Max. počet účastníků :
48

WMOC – veteránské Mistrovství světa je každoroční výzvou pro běžce kategorií +35 z celého světa. V roce 2016 bude hostitelským městem Tallinn, hlavní město Estonska. Terény nebudou nijak jednoduché, podobné spíše skandinávským, než středoevropským – o to více vynikne každý úspěch českého závodníka.

Rádi bychom tedy pozvali na tuto akci všechny české veterány, kteří obvykle „objíždějí“ všechna Mistrovství a nabídli jim specifický zážitek – vytvoření „reprezentačního“ družstva, se společným duchem, společným dresem (je v ceně zájezdu) specifickou atmosférou a stejným cílem – neztratit se mezi tisícovkami startujících, fandit jeden druhému, užít si večerní společné posezení (české pivo bereme s sebou :)) a společné mimo-sportovní akce, které máme v programu. V základní ceně je zahrnuto startovné na WMOC (přihlášku na základě Vašich údajů budeme zařizovat společně). Možná je i účast přátel, či rodinných příslušníků, kteří mohou startovat v doprovodných závodech, případně si jen užívat letních dní v Tallinnu a okolí. Pro ně je platí cena snížená o startovné (které rozhodně není nezanedbatelné).

Ve snaze vytvořit co nejlepší podmínky pro každého účastníka a přitom udržet cenu zájezdu na přijatelné výši volíme cestu autobusem (s noční pauzou a ubytováním po cestě tam i zpět) a také ubytování v internátní škole v Tallinnu s možností „školního“ stravování. Program WMOC nám umožní i jednodenní výlet do Helsinek, čas nám samozřejmě zbude i na prohlídku hlavního města a jeho historického centra. Díky autobusu budeme dostatečně flexibilní, takže plánujeme i krátké výlety po památkách a zajímavostech v okolí metropole či koupání v moři.

Pro ty z Vás, kteří se chtějí o Estonsku dozvědět něco více je ZDE odkaz na pořad České televize – Cestománie , Estonsko-Návrat k sobě